دکتر سعید ملایری

شنوایی شناسی


پرداخت کمک هزینه خرید سمعک از طریق بیمه آتیه سازان

خرید سمعک

میزان کمک هزینه صندوق بازنشستگی کشوری بابت عینک (هر سه سال یک بار) مبلغ یک میلیون و ۲۰۰ هزار ریال، کمک هزینه عصا یک میلیون ریال، کمک هزینه واکر یک میلیون ریال، کمک هزینه خرید سمعک (هر پنج سال یک بار) به مبلغ ۵ میلیون ریال و کمک هزینه ویلچر به مبلغ ۱۰ میلیون ریال است.

مرتضایی فرد، سرپرست اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت کمک هزینه های عینک، عصا، سمعک، واکر و ویلچر بازنشستگان این صندوق از طریق شرکت آتیه سازان حافظ خبر داد.

به گزارش مرکز نیوشا به نقل از صندوق بازنشستگی کشوری، محمود مرتضایی فرد با بیان اینکه متقاضیان تا پیش از این از طریق دفاتر پیشخوان دولت نسبت به ثبت مدارک برای دریافت این نوع کمک هزینه ها اقدام می کردند، گفت: با تصمیم صندوق بازنشستگی کشوری از ابتدای خردادماه ۹۹ متقاضیان جهت دریافت کمک هزینه های عینک، سمعک و عصا و همچنین واکر و ویلچر، می توانند در چارچوب قرارداد بیمه تکمیلی درمان، مدارک هزینه ای خود شامل فاکتور خرید و دستور پزشک معالج را با مراجعه به شعب شرکت آتیه سازان حافظ پیگیری کنند.

مرتضایی فرد با بیان اینکه کمک هزینه واکر و ویلچر از ابتدای خرداد به این کمک هزینه ها افزوده می شود، گفت: بازنشستگانی که تاکنون موفق به ثبت مدارک دریافت کمک هزینه های عینک، عصا و سمعک خود نشده اند، باید تا ۳۱ اردیبهشت ۹۹ نسبت به ثبت آن از طریق سایت صندوق بازنشستگی به نشانی cspf.ir یا دفاتر پیشخوان اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه از این تاریخ به بعد دفاتر پیشخوان دولت مدارک مربوطه را پذیرش نمی کنند، افزود: کسانی که مدارک خود را قبل از این تاریخ به دفاتر پیشخوان دولت ارائه کرده اند، طبق روال سابق هزینه های آن را دریافت خواهند کرد.

آشنایی با جدیدترین مدل های سمعک و خرید سمعک

سرپرست اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری اظهار داشت: تمامی بازنشستگان، وظیفه بگیران و همچنین افراد تحت تکفل بازنشستگان (همسر و فرزند) که تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان باشند می توانند از این کمک هزینه ها بهره مند شوند.

وی با بیان اینکه پرداخت کمک هزینه ۵ خدمت از خرداد ماه در صورتی است که فرد زیر پوشش بیمه تکمیلی درمان آتیه سازان حافظ قرار گرفته باشد، یادآور شد: میزان کمک هزینه صندوق بازنشستگی کشوری بابت عینک (هر سه سال یک بار) مبلغ یک میلیون و ۲۰۰ هزار ریال، کمک هزینه عصا یک میلیون ریال، کمک هزینه واکر یک میلیون ریال، کمک هزینه خرید سمعک (هر پنج سال یک بار) به مبلغ ۵ میلیون ریال و کمک هزینه ویلچر به مبلغ ۱۰ میلیون ریال است.


آدرس مطب : تهران ،انتهای خیابان امام خمینی سپه غربی نرسیده به بزرگراه یادگار امام خمینی ،پلاک 1386
تلفن : 66845959 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
مرکز تخصصی نیوشامعرفی اپلیکیشن نیوشابیوگرافیآشنایی با کم شنواییسمعک و توانبخشی شنواییکلینیک بدشنواییکلینیک وزوز گوشاینفوگرافمقالات عمومیاخبارآزمون های تشخیصیمقالات تخصصیگالری فیلمسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگرصفحه اصلیمصاحبه هاسخن هفته