دکتر سعید ملایری

شنوایی شناسی


دهم اکتبر روز جهانی شنوایی شناسی

مرسوم است که روزهایی از سال به مناسبت های مختلف نامگذاری می گردد. این امر در حوزه سلامت شنوایی نیز سابقه دارد. از جمله این مناسبت ها می توان به روز سوم مارس هر سال اشاره کرد که با نام "روز بین المللی مراقبت از شنوایی" یا International Ear Care شناخته می شود. هدف از نامگذاری این روز، ارتقاء آگاهی و شناخت نسبت به مراقبت های شنوایی و گوش در سطح جهان دانسته شده است.
در سال 2014 میلادی، انجمن شنوایی شناسی و گفتار کشور ترکیه پیشنهاد کرد که روز دهم اکتبر هر سال به نام "روز جهانی شنوایی شناسان یا World Audiologists Day نامگذاری گردد که با استقبال بسیاری از کشورها نیز مواجه شد. هدف از این روز نیز پاسداشت زحمات شنوایی شناسان در سطح جهان برشمرده شده است.
موسسه دانش بنیان نیوشا به سهم خود از زحمات همه دست اندرکاران حوزه سلامت شنوایی به ویژه همکاران فرهیخته شنوایی شناس در سراسر کشور عزیزمان ایران سپاسگزاری می نماید و این روز را به آن ها شادباش می گوید.


آدرس مطب : تهران ،انتهای خیابان امام خمینی سپه غربی نرسیده به بزرگراه یادگار امام خمینی ،پلاک 1386
تلفن : 66845959 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
مرکز تخصصی نیوشامعرفی اپلیکیشن نیوشابیوگرافیآشنایی با کم شنواییسمعک و توانبخشی شنواییکلینیک بدشنواییکلینیک وزوز گوشاینفوگرافمقالات عمومیاخبارآزمون های تشخیصیمقالات تخصصیگالری فیلمسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگرصفحه اصلیمصاحبه هاسخن هفته